Dom Wczasowy - Koziołki - Michałowice /Piechowice/
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Michałowice /Piechowice/. Powrt na stron gwn

Jesteś 88087
gościem
na naszej stronie


Agroturystyczne Karkonosze

Bardzo dynamicznie rozwijająca się agroturystyka w Karkonoszach sprawia, że corocznie pojawia się tam coraz więcej turystów, którzy są niemalże zachwyceni jakością wypoczynku w tej części Polski. Przereklamowane miasta, takie jak Zakopane czy wisła są już na tyle oklepane, że nie znajdziemy tam niczego nadzwyczajnego, w związku z czym trzeba spróbować czegoś nowego. Duże dofinansowania dla młodych przedsiębiorców sprawiają, że gospodarstwa turystyczne bardzo szybko się rozwijają i stwarzają potencjalnym klientom bardzo dobre warunki wypoczynku.

Dofinansowania z budżetu Unii Europejskiej oczywiście dostaje się po uprzednim przedstawieniu solidnego biznes planu, który ma oparcie w rzeczywistości. Można taką drogą uzyskać nawet do trzydziestu tysięcy złotych. Taki zastrzyk gotówki na inwestycje może naprawdę wiele zmienić w każdej firmie, szczególnie tej turystycznej. Remont pomieszczeń, kupno sprzętu i tym podobne rzeczy pozwolą podnieść nam standard mieszkalny, co oczywiście idzie również na korzyść klientów. Ze statystyk wynika, że noclegi w Karkonoszach są coraz lepsze jakościowo i dodatkowo utrzymują się na tym samym pułapie cenowym.

Takie zależności spotyka się bardzo rzadko, ponieważ najczęściej wraz ze zwiększeniem standardów również ceny idą do góry. W przypadku Karkonoszy nie przyjęto takiej polityki, ponieważ ma ona na celu przyciągnięcie maksymalnej liczby turystów, aby przekonali się, jak piękna i korzystne są te okolice dla wypoczynku. Z pewnością właściciele pensjonatów, motelów i tym podobnych miejsc podniosą ceny dopiero wówczas, kiedy miejsce zdobędzie odpowiednią popularność.

Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj | Agroturystyczne Karkonosze